Allianz Direct Ubezpieczenia

Allianz Direct

Nasz firma jest znana w wielu krajach, prosperuje na rynku już wiele lat. Istniejemy w Polsce od roku 2006. Nasza paleta ofert jest bardzo bogata, gwarantujemy pakiety ubezpieczeniowe na terenie Polski, Czech, Węgrzech oraz Chorwacji. W 2008 zaplanowaliśmy podjęcie wprowadzenie swoich usług w dwóch nowych krajach.

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń przez środki komunikacyjne takie jak internet czy telefon.  Posiadamy bogatą paletę usług, w której znajduje się:

  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  • Autocasco
  • ubezpieczanie turystyczne oraz w czasie wyjazdów zagranicznych do pracy

Oferta Allianz Direct

  1. UBEZPIECZENIE AUTA- gwarantuje dodatkowe opcje do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i Autocasco (start casco). Wypłata odszkodowania za wszelkie kradzieże oraz zniszczenia samochodu oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
  2. UBEZPIECZENIE MIESZKANIA ORAZ DOMU- ubezpieczenia nieruchomości, murów oraz wyposażenia- ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej a także ochrony prawnej. Przeznaczone jest ono dla posiadaczy lokali użytkowych mających przynajmniej cztery odrębne lokale użytkowe.
  3. UBEZPIECZENIE PODRÓZY- gwarantujemy ubezpieczenia na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnie podróżujących jaki służbowo, posiadamy opcje ubezpieczenia grupowego, rodzinnego jaki indywidualnego.

KONTAKT DO ALLIANZ DIRECT

Infolinia Allianz Direct

Pn-Pt 7:00-22:00; Sob 8:00-18:00
tel.: (22) 57 67 67

Strona internetowa na której można nas znaleźć: www.allianzdirect.pl

 

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes