Generali Direct Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Generali Direct

Generali Direct to marka handlowa należąca do Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. wchodzącego do Grupy Generali. Generali Direct jest trzecim w Europie największym koncernem ubezpieczeniowym. Historia sięga roku 1837 kiedy to powstały pierwsze oddziały w naszym kraju. Od tych lat firma bardzo prężnie rozwijała się zdobywając coraz więcej klientów. W 2008 roku rozpoczynają sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w systemie Direct. Przez te kilka lat Generali Direct uzyskało kilka ważnych nagród i wyróżnień a w tym miedzy innymi pierwsze miejsce przygotowane przez dziennikarzy „Rzeczpospolitej” w rankingu OFE.

Co znajdziemy w ofercie ubezpieczeniowej?

  • Ubezpieczenia komunikacyjne czyli OC, Autocasco, Assistance czyli pomoc w razie wypadku/uszkodzenia pojazdu na trasie, NNW czyli ubezpieczeń od nieszczęśliwych wypadków a także ochrony prawnej.
  • Ubezpieczenie mieszkania czyli kompleksowy pakiet OC, który uchroni nas przed kosztami powstałymi po pożarze czy innych zdarzeń losowych takich jak na przykład kradzieży, włamania, rabunku, dewastacji.
  • Ubezpieczenie turystycznych czyli Generali Direct. Jest to pełen zakres ochrony, który nabyć możemy on-line. Bez znaczenie czy wyjazd za granicę wiąże się z pracą czy wypoczynkiem.
  • Generali OFE wielokrotnie nagradzany w rankingach Rzeczpospolitej czy Gazety Wyborczej.

Kontakt z Generali Direct

Kontakt z nami zadzwoń już dzisiaj sam oblicz najtańszą składkę ubezpieczenia

Tel. 793-20-40-60 lub 91-434-05-20

ul.Panieńska 13/1

70-535 Szczecin

Generali T.U. S.A.

Departament Sprzedaży Bezpośredniej
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa

Tel. 905
Fax +48 22 53-0-509

Strona internetowa: www.generalidirect.pl

5.00 avg. rating (99% score) - 133 votes