Wypowiedzenie polisy OC w Warta

Wypowiedzenie umowy OC w Warta

Klienci Warta, którzy chcą wypowiedzieć kończącą się umowę OC powinni:

  1. Wypełnić druk wypowiedzenia zgodnie z danymi na polisie OC
  2. Czytelnie podpisać wniosek
  3. Wniosek wypowiedzenia umowy OC musi wpłynąć do Ubezpieczyciela nie później niż na jeden dzień przed zakończeniem umowy. Zalecane jest przygotowanie i wysłanie pisma w terminie wcześniejszym
  4. Należy wykupić kolejna umowę , tak aby w dniu zakończenia się umowy z Warta, w życie wchodziła kolejna umowa ubezpieczenia. Każda przerwa w ubezpieczeniu OC jest karana sankcjami finansowymi.
  5. Przed zakupem kolejnej polisy polecamy przejrzeć dokładnie wszystkie dostępne oferty na rynku.
  6. Dostarczyć wypełniony druk wypowiedzenia na dwa możliwe sposoby:
  • Przesłanie skanu lub zdjęcia wysokiej jakości na adres email przypisany do konkretnego regionu miejsca zamieszkania klienta:

zwroty.krakow@warta.pl (województwa: lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie,  podkarpackie, świętokrzyskie)

zwroty.katowice@warta.pl (województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, podlaskie, pomorskie, wielkopolskie, śląskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie)

  • Osobiste dostarczenie dokumentów do dowolnego Oddziału Warta, pamiętając o zachowaniu potwierdzenia odbioru

oblicz oc
Jeśli jeszcze nie wybrałeś nowego ubezpieczenia sam oblicz najkorzystniejszą składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia oc.

 

WAŻNA INFORMACJA

Pamiętaj, że rezygnując z polisy w Warta Szczecin musisz dokładnie zaplanować i wybrać kolejną polisę, która rozpocznie się w dniu zakończenia ubezpieczenia w Warta. Aby uniknąć wysokich kar pieniężnych należy zachować ciągłość ubezpieczenia OC.

  • Pamiętaj o potwierdzeniu dostarczenia wypowiedzenia umowy OC osobiście w placówce. Potwierdzenie złożenia wniosku gwarantuje Ci, że wniosek został dostarczony i przyjęty
  • Pamiętaj, że dostarczając wniosek osobiście, zawsze żądaj potwierdzenia złożenia i odebrania wniosku. Dotyczy to nie tylko wysłania wniosku pocztą, mailem, faksem ale także złożenia go osobiście. Pamiętaj aby zachować potwierdzenie.

 

Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę OC zawsze możesz przyjść do agenta ubezpieczeniowego i zrobić to osobiście nasz adres

www.NajtanszeUbezpieczenia24.pl

Ubezpieczenia Stare Miasto

Opłotki 2

70-535 Szczecin

Tel. 793-20-40-60 lub 91-434-05-20

5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote